اپلیکیشن نگار

اپلیکیشن نگار خلق یک رویای ماندگار

امروزه شاهد این هستیم که حضور اپلیکیشن ها رفته رفته گسترده تر و پر رنگ تر شده و با گذشت زمان ابعاد مختلف زندگی ما را تحت تاثیر و پوشش خود در می آورند. لذا ظهور این پدیده در صنعت عکاسی و فیلمبرداری و خدمات مجالس نیز در آینده ای نزدیک قابل پیش بینی می باشد.
با در نظر گرفتن این جریان نرم افزاری و این حجم وسیع از تولید اپلیکیشن ها می توان این گونه پنداشت که حرکت در این راستا، اقدامی رو به جلو و همراه با آینده نگری محسوب می گردد. حال بسته به اینکه ما چه زمانی وارد این عرصه شویم، می توانیم جزء "پیشگامان و موج سواران" این موج عظیم قرار بگیریم ویا جزء "جاماندگان و غرق شدگان" آن ...
اپلیکیشن نگار (NEGAR) یک نرم افزار کاربردی-سرگرمی با تکیه برتکنولوژی های و پیشرفته ی هوش مصنوعی می باشد که توسط شرکت بتاوس (BETAVAS) برای هردو سیستم عامل ANDROID و IOS توسعه یافته است.
NEGAR با این هدف طراحی شده است که در آتلیه های عکاسی و فیلمبرداری عرضه شود و این قابلیت را دارا می باشد تا در این حوزه خدمات بی نظیر، بدیع و خلاقانه ای را به مشتریان این صنعت ارائه نماید.

اپلیکیشن نگارچه کار می کند؟

اپلیکیشن نگاربا بهره گیری از تکنولوژی های پیشرفته ی مبتنی برهوش مصنوعی، این توانایی را دارد که در مرحله ی اول، یک تصویر چاپ شده را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و از طریق نقطه گذاری های مختلف و پیچیده در سر تا سر این تصویر، آن را مانند یک "اثرانگشت" منحصر به فرد شناسایی کند. در مرحله ی بعد ، نگار قادر است پس از شناسایی تصویر مورد نظر، عملیات و یا تغییرات خاصی را که مد نظر شماست، بر روی آن تصویر اعمال نماید.
عملیاتی از قبیل تغییرات گرافیکی، نمایش یک فیلم یا کلیپ مربوط به آن تصویر، زنده کردن و حرکت دادن عناصر موجود در تصویر ویا موارد متنوع و گوناگون دیگری که به وسیله ی آن وبا داشتن نگاهی خلاقانه ، می توان ایده های رویایی زیبایی را خلق نمود.
به عنوان نمونه و در جهت درک بهتر این تجربه ی جادویی تقاضا می شود که پس از نصب اپلیکیشن نگار بر روی گوشی هوشمند خود، از درون اپلیکیشن، تصویر زیر را ببینید و یا به اصطلاح "نگارگری" کنید.